Blacharz / Pracownik produkcji

Lindab to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i dystrybuuje produkty oraz rozwiązania systemowe dla budownictwa, wentylacji i klimatyzacji. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, łatwość montażu, wydajność energetyczna, troska o środowisko. Firma działa w trzech obszarach branży budowlanej: wentylacja i klimatyzacja, profile budowlane (systemy dachowe i elewacyjne) oraz hale o konstrukcji stalowej. W Polsce siedziba główna zlokalizowana jest w Wieruchowie (gmina Ożarów Mazowiecki).

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Blacharz / Pracownik produkcji

miejsce pracy: Wieruchów

Opis stanowiska:

  • prace blacharskie polegające na wytwarzaniu elementów do wentylacji (m.in. trasowanie, cięcie, składanie);
  • obsługa maszyn i sprzętu elektrycznego;
  • sprawdzanie jakości produktów;
  • bieżąca obsługa linii produkcyjnej;
  • realizacja planu produkcji.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę;
  • dwie zmiany: 6:00-14:00 i 14:00-22:00;
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjne benefity (opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, pikniki rodzinne, obchodzenie jubileuszy oraz inne akcje wspierające satysfakcję i integracje pracowników;
  • szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne umożliwiające rozwój dalszych kwalifikacji oraz umiejętności zawodowych;
  • program poleceń pracowniczych;
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty, nadal możesz zostawić u nas swoje CV: kliknij w ten link »

Polityka prywatności kandydatów do pracy: pobierz w formacie .pdf